AltMedia świadczy usługi w zakresie dostępu do sieci Internet (łącza stałe), rozwiązań sieciowych, konfiguracji serwerów opartych na systemie Linux, hostingu (serwery wirytualne, konta e-mail, FTP),oraz opracowań graficznych np. projektowania i budowy stron www czy też portali korporacyjnych, informacyjnych lub witryn sklepowych. Jest również dostawcą kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych i działa na rynku polskim od 2000 r. Dzięki profesjonalnej obsłudze i oferowaniu wysokiej jakości produktów i usług, firma szybko zdobyła wielu lojalnych Klientów. Konsekwentnie rozwijana sieć telekomunikacyjna naszych partnerów biznesowych oraz wykorzystanie technologii VoIP, pozwoliło na zaoferowanie bardzo atrakcyjnych stawek na połączenia międzymiastowe, międzynarodowe i komórkowe.

Oferta firmy obejmuje między innymi usługi związane z technologią Voice Over IP, nowoczesnymi systemami telekomunikacyjnymi oraz specjalistycznymi usługami związanymi z infrastrukturą teleinformatyczną.

Voice Over IP jest najnowszą usługą, polegającą na wykorzystaniu sieci internetowej jako medium do transmisji głosu zamiast zwykłych linii telefonicznych. Wysokiej jakości rozmów towarzyszy jednoczesne znaczne obniżenie kosztów połączenia.

AltMedia charakteryzuje dynamiczny rozwój, czego efektem jest stałe wzbogacanie oferty o nowe usługi i rozwiązania oraz stale rosnąca liczba Klientów i partnerów handlowych na terenie całego kraju.

Firma działa w oparciu o ustawę Prawo Telekomunikacyjne z dnia 21 lipca 2000 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 73 poz. 852) i rozporządzenie Ministra Łączności z dnia 3 października 2000 r. (Dz. U. z dn. 17 października 2000 r.)


REFERENCJE
O jakości usług oferowanych przez firmę ALTMEDIA świadczy stale rosnąca liczba klientów:
A.B.S. przedstawiciel PENEDER AUSTRIA
AUTO FUKOWSKI Centrum Napraw i Tuningu
Autoryzowane Punkty PLUS GSM
Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Sp. z o.o.
Cukiernia POMIANOWSKI
D.I.L.L. Agencja Nieruchomości
Firma TEATR
GERDA-PLAST Sp. z o.o.
ICN POLFA Rzeszów
KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
LEMAX
MACH & PARTNER Consulting
SUZUKI Auto-Moto Piaseczno
ZBIGNIEW NOWAK Bioenergoterapia